• Ново
POWEREXTRA 2 Пакет 3.6 Ах Заменетата Батерија и Полнач за Црна+Декер LBXR20 LBXR20-ОТВОРАЊЕ LB20 LBX20 LBX4020 LB2X4020-ОТВОРАЊЕ, со 16V/20V Повеќе Volt Излез Литиум-Јонска Батерија Полнач

POWEREXTRA 2 Пакет 3.6 Ах Заменетата Батерија и Полнач за Црна+Декер LBXR20 LBXR20-ОТВОРАЊЕ LB20 LBX20 LBX4020

DEN 1175.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Сосема Нов; Напон : 20 V; Капацитет : 3.6 Ах; Тип : Литиум Јонска; Држачи за 100% одговара на Сите Црна сеќавам за надополнување на батериите пред употреба.Не оставајте ја батеријата заспан за долги периоди на време.Оваа Батерија е Дизајниран за Црна сеќавам за надополнување на батериите пред употреба.Не оставајте ја батеријата заспан за долги периоди на време.

Особините

Купувачите избираат и