• Ново
V BESTLIFE Професионални Леќа Худ Филтер Леќа Пред Заштитник Панел Замена со Аспиратор Додаток за Sony RX0/RX0 II

V BESTLIFE Професионални Леќа Худ Филтер Леќа Пред Заштитник Панел Замена со Аспиратор Додаток за Sony RX0/RX0

DEN 575.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Преден панел направен од висок квалитет на метал и на пластични материјали, издржливи и отпорни на абење. 37mm УВ филтер апсорбира ув и произведува јасни фотографии, совршен за заштита на вредни леќи од гребнатини и прашина.Лесни леќа хауба, лесно да се носат и продавница, лесен за употреба.Професионална изработка, ефикасна заштита за Sony RX0 / RXO II објективот.Парична казна изработка, стабилни карактеристики, здрав и долг животен век.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Филтер Леќа Пред Panel Model : PU319 BMaterial : Алуминиум Легура + Plastic Color : Како Слики Shown Fitment : за Sony RX0/RX0 II Тежина : Околу. 50g Пакет Листа : 1 x Филтер Леќа Пред Panel1 x Леќа Hood1 x Завртка Kit2 x Шрафцигер(Различни Спецификации).

Особините

Купувачите избираат и