• Ново
KULKEA Talvi X Ски Подигање Торба

KULKEA Talvi X Ски Подигање Торба

DEN 1678.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Kulkea Talvi X Подигање Торба Воведување на нови уметничките отпечатоци во овој фински инспириран кеса, со convenien.KULKEA лансиран во 2009 година да се донесе скијачи, планински велосипедисти, љубители на планинарењето, авантура што бараат работа на ранци се потребни за целосно да уживате го прават она што тие сакаат.Нашите производи се направени од материјали кои го издржат rigors на спортистите во екстремни услови.Ние производство со беспрекорна изведба во социјално етички начин.

Особините

Купувачите избираат и