• Ново
Жените Bustier Корсет Врвот Секси долна Облека Поставува Црн Сатен Половината Cincher

Жените Bustier Корсет Врвот Секси долна Облека Поставува Црн Сатен Половината Cincher

DEN 527.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

тоа е одлично за Готски стил може да се користи како vampiress,Вештерки, за Да Може, Викторија, Moulin Руж, Бурлеска Танчерка,Салон Девојки, Pin-up Костим,Здолниште или било кој друг вид на слим-фитинг панталони ќе биде голема, со корсет. - Користете го за време на работа надвор да се зголеми топлинска активност и мобилизирање на масните клетки - се Користи за Половината обука.S/Половината : 24-25inch M/Половината : 26-27inch L/Половината : 28-29inch XL/Половината : 30-31inch 2 XL/Половината : 32-33inch 3 XL/Половината : 34-35inch 4 XL/Половината : 36-37inch 5 XL/Половината : 38-39inch 6 XL/Половината : 40-41inch Fuction : Има совршена облека да се носат, но ќе треба да се избалансираат вашиот стомак pooch?Нема проблем.Корсет врвот повод : Оваа мода корсет е широко се користат во свадба, божиќ партија, ноќта на Вештерките,клубска, cosplay, фаза на изведба,интимни или непослушен прилика.Bustier ткаенини : Што е Направен Сатен, Памук и Spandex,Обрабени со мека памучна ткаенина на внатрешноста за максимална удобност.Изберете ја вашата правото големина : Корсет се со големина од половината големина / S, Биста : 32"-34",Половината : 22"-23",Колковите : 34"-36"/ M, Биста : 34"-36",Половината : 24"-25",Колковите : 36"-38"/ L, Биста : 36"-38",Половината : 26"-27",Колковите : 38"-40" / XL, Биста : 38"-40",Половината : 28"-29",Колковите : 40"-42" / 2 XL, Биста : 40"-42",Половината : 30"-31",Колковите : 42"-44"/ 3 XL, Биста : 42"-44",Половината : 32"-33",Колковите : 44"-46"/ 4 XL, Биста : 44"-46",Половината : 34"-35",Колковите : 46"-48" / 5 XL, Биста : 46"-48",Половината : 36"-37",Колковите : 48"-50" / 6 XL, Биста : 48"-50",Половината : 38"-39",Колковите : 50"-52".

Особините

Купувачите избираат и