• Ново
CorelDRAW Graphics Suite 2021 | Образование Издание | Графички Дизајн на Софтвер за Професионалци | Вектор Илустрација, Распоред и Уредување на слики [PC Преземете]

CorelDRAW Graphics Suite 2021 | Образование Издание | Графички Дизајн на Софтвер за Професионалци | Вектор Илустрација,

DEN 2056.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Види целосната листа под Опис на Производот.Постојат учење ресурси на располагање?Научат од страна на истражувачкото корисни за откривање на датотеки, водичи, видео туторијали, нашата база на знаење и форум на заедницата, социјални медиуми, и многу повеќе!Дали треба да имате интернет конекција да се користи производот?Еднаш ќе се инсталира и проверено можете да ги користите за Corel DRAW Graphics Suite присутен.Дизајн на комплексни дела на уметноста, додадете креативни ефекти, и го нокаутирам брошури, мулти-страница документи, и повеќе со проширена лента со алатки.Комплетен пакет на професионални графички апликации за векторска илустрација, изгледот, фото едитирање, и повеќе – специјално дизајниран за вашиот платформа на избор.Искуство на течност потези на живеење го зграби-и-оди четки кои помагаат уметнички подобрување на фотографии, дизајн и илустрации со реални стравопочит-инспиративна резултати.Дали има вграден-во соработка алатки на располагање?Соработка функции се достапни исклучиво со Corel DRAW Graphics Suite претплата, лиценцирање со одржување, или дополнителен купување план за постојана дозвола клиенти.Сепак, софтверот може да се користат само од страна на тебе, на 1 компјутерски уред во исто време.Платформа за : PC Download | Издание : Graphics Suite Образование Кој е Corel DRAW Graphics Suite за?Corel DRAW Graphics Suite 2021 има флексибилност да ги задоволи сите креативна потреба.

Особините

Купувачите избираат и