• Ново
Fashionit У Зголеми Звучн. | Стилски Пренослива Безжична Bluetooth 5.0 со Вграден-во Subwoofer и Микрофон | Совршен Мини Звучник за Дома, Партии, Активности! Мал Уред, Богат Звук | Хе?

Fashionit У Зголеми Звучн. | Стилски Пренослива Безжична Bluetooth 5.0 со Вграден-во Subwoofer и Микрофон |

DEN 1560.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Згора на тоа, тоа synchronizes на вашиот дигитален живот.ГОЛЕМА ПОВРЗАНОСТ – Користи Bluetooth 5.Згора на тоа, ние се гарантира звук одговара на изгледот.Fashionit е горд на понудата на производот, така преносни и стилски без воопшто да се жртвува ефикасност, функционалност и флексибилност.Нашиот говорник изгледа неверојатно место каде што со својот елегантен дизајн и симпатична, компактна големина.Еу се Зголеми јазик е релативно поголем од остатокот од U Јазик, но се уште се вклопува во вашата дланка.

Особините

Купувачите избираат и

LED Пури Отвори Светлина Знак Супер Светла Електричен Рекламирање на Екранот Одбор за Цевки, Чад од Тутун Електронска

100% Сосема Нов и Висок Квалитет на LED Светло Знак;.Супер светло, дури и во дневна светлина и да се привлеча�

DEN 7896.00