• Ново
MENOLY Ладење Вратот Gaiter, 4 Пакет Лето Лице Покријат Вратот Шамија Bandanas Вратот Обвива Balaclava Глава Заврши за Мажи Жени Спортски Јога Риболов, Велосипедизам, Трчање Пешач

MENOLY Ладење Вратот Gaiter, 4 Пакет Лето Лице Покријат Вратот Шамија Bandanas Вратот Обвива Balaclava Глава

DEN 343.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да го користите како вратот gaiter, headband, wristband, пешачење, headband, Bandanna, на главата носат, глава заврши, шамија, balaclava, шапка, вратот потоплите, ветер или прашина екран и многу повеќе.Мултифункционален : Нашата магија headbands имаат повеќе од 12 различни фустан начини.Тоа е погодно за вас да се подготви парот на лето лицето маска за да се менуваат и често се чисти.Една големина одговара на повеќето, Тоа е унисекс прашина покрие лицето маска за жени, мажи, возрасни и деца, млади и тинејџери, што одговара на големи и мали главата, вратот, носот.Не грижете се за покривање лизгачки и пот тече надолу за да ви го одвлекува вниманието.Кул лицето маска може да влага wicking и брз сува во жешките летни времето.Филтри УВ зраци, полен и алергии, давајќи им на вашите нега на кожата.Пакетот Вклучува : 4 бои Headwear во вкупно, 1pc за секоја боја, црна, сина, сива, црвена, секој еден е поединечно завиткани со пластична кеса, која даде инструкции и да ви покаже различни начини можете да го носат.

Особините

Купувачите избираат и