• Ново
3-во-1 Жени Поврзана Beanie Шапка Шамија Устата Покрие Сет Зимски Топло Руно Поставата Earflap Пом Капа

3-во-1 Жени Поврзана Beanie Шапка Шамија Устата Покрие Сет Зимски Топло Руно Поставата Earflap Пом Капа

DEN 396.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.ВИСОК КВАЛИТЕТ НА МАТЕРИЈАЛОТ : Изработени од високо квалитетен плетени волнени ткаенини, со руно поставата која има подобро топлина задржување, да уживаат максимално топлина.Едноставен, но модерен дизајн чува вашите деца во потрага добар во ладно време.Најдобар подарок за вашиот сакан девојки или жени кога е ладно време доаѓа.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета. •Погоден за наврати : внатрешна секојдневно носење и активности на отворено, како велосипедизам, трчање, motorbiking, пешачење, велосипедизам и така натаму.ШИРОКА ПРИМЕНА : Ова beanie капи собата е совршен за секојдневно носење вклучувајќи и затворени простории и на отворено активности, како оди на училиште, куче одење, возење велосипед, скијање, сноубординг, трчање, кампување, патување, пешачење и така натаму.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. •Карактеристики мека, топла, дише, трајни и еластичен.Топла капа шамија сет со деликатна конец за шиење, да обезбеди додадена издржливост.Мултифункционален зимска шапка поставите, може да се користат посебно или заедно како ќе.

Особините

Купувачите избираат и