• Ново
Меки Пластични Намамат Одлуки за Вбризгување на Риболов Мувла Копачка Водат 4 (CNC Алуминиум)

Меки Пластични Намамат Одлуки за Вбризгување на Риболов Мувла Копачка Водат 4 (CNC Алуминиум)

DEN 1080.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вбризгување : Стандард 5/8".Оваа големина обезбедува компатибилност со повеќето инјекторите.Материјал : Алуминиум 7075 T.Smart отворите за вентилација дизајн за ослободување на воздухот и бидете сигурни дека мека пластика исполнува сите детали на mo Id.Детални мамка дизајн.Фино ниво на детали може да се спореди со алуминиумска mo Ids и далеку подобро од силикон mo Ids.Материјал : алуминиум 7075 T Тежина : 300.00 g Стандардна големина на горивото : 5/8" (15.6 mm) Прототип : Yama Копачка Водат 4" Производ на Украина Забелешка : боја на производот може да биде различна од таа на фотографијата.Подмачкување : не се потребни.Употреба на лубриканти го подобрува процесот на екстракција на готовиот мека намамат од намамат мувла и даваат сјај да го намами мамка.На крајот-производ мека мами се само примери и не се вклучени во продажба.

Особините

Купувачите избираат и

Пакет на 30pcs Октопод Лигњи Здолништа Риболов Мами Контрола Мамка Мами Мека Пластика Риболов Мамка за Бас Пастрмка,

Материјал Октопод здолниште мамки мами се направени од висококвалитетна гума ,многу мека и исклучител�

DEN 263.76