• Ново
HOOLAVA Beanies Жените Зимски Капи, со Faux Крзно Пом Пом Капи Топло Дебел Снег Руно Наредени Капи Slouchy Beanies за Жени

HOOLAVA Beanies Жените Зимски Капи, со Faux Крзно Пом Пом Капи Топло Дебел Снег Руно Наредени Капи Slouchy Beanies

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нашите beanies направени од одличен материјал го прави тоа не е лесно да се деформирани и лесен, и лесно да се носат кога патувате.Рака мие на slouchy beanies.Нашите beanies направени од одличен материјал го прави тоа не е лесно да се деформирани и лесен, и лесно да се носат кога патувате.Одличен подарок за вашите пријатели и некој ви се допаѓа.29 инчи дијаметар меки faux крзно пом декорација. ☀️Зима Beanie - модерен повлекување на зимската капа со пресврт-up ткаенината може лесно да се покрие вашите уши.Со топла руно-наредени, густата шапка може целосно да се загрее главата и ушите. ☀️Погодни Прилики - топлите и стилски beanie шапка е погодна за сите алишта.Нашите beanies направени од одличен материјал го прави тоа не е лесно да се деформирани и лесен, и лесно да се носат кога патувате.Таа е погодна за сите типови на сцени.Се повлече На затворање.6 инчи висина лежи рамно, 6.Кога ќе примите овие пом пом капи, може да се удар на крзно пом со фен и се тресат тоа, крзно ќе станат меки.Оваа жените beanie капа е прелиена со модерен издувам крзно пом пом.Нашите beanies направени од одличен материјал го прави тоа не е лесно да се деформирани и лесен, и лесно да се носат кога патувате.Држи рамнотежата на практични функции и модерен изглед.Тоа може да се заштити ќе топлина и да се направи што повеќе убави.Тоа е најдобар придружник во студена зима.Кога ќе се датира пријатели, Отворено патување, скијање, итн, може да го носат.

Особините

Купувачите избираат и