• Ново
YiYi Работа на Жените Пресврт Памук Turban Рак Chemo Beanies Спиење Капа на Глава Заврши Хаубата Губење на Косата Шапка

YiYi Работа на Жените Пресврт Памук Turban Рак Chemo Beanies Спиење Капа на Глава Заврши Хаубата Губење на Косата

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тие може да се користи како опремени bandana tichel,спиење капа или моден chemo капи turban.Рака Мие Само.Материјал–еластичен turban за жените мода капи се направени од високо квалитетна Полиестер дека е многу лесна, мека како памук, го прави чувствителни скалпот кул во топли денови и топли во студените денови.Совршен chemo подароци за жени со chemo мода шамија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Еластична затворање.Ние и ветуваме на враќање на средствата и размена на неисправни производи Внимание : Боја разлики дозволено за светлосни ефекти.Пакетот вклучува : 1 парчиња на капи во пакет.Дизајнирано не само да им се помогне на опаѓање на косата, но, исто така, спиење коса капа.Мазна и Мека Чувствуваат,Идеални за Губење на Косата или Коса Чистење.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Wshing настава : Пред употреба ве молиме рака мие со топла вода висат да се исуши, бидејќи тоа од магацин.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Обезбедува Целосна Главата Покриеност на Оваа капа не е само дизајн за Муслимански жени,но исто така и за мајката,Индиски, губење на косата, рак или дневни декорација и така натаму.Тоа е стилски и удобно алтернатива за перики и врзување марами на главата.Лесно се Носат : Пред врзани beanie,нема потреба knotting тоа повторно,многу погодно.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

Особините

Купувачите избираат и