• Ново
Boao BBQ Пушач Заптивка Висока Темп Печат Лента Само Стап Заптивка Скара Лента, 7.5 Ft Должина 1/2 Инчи Ширина 1/8 Инчи Дебелина Сива (2)

Boao BBQ Пушач Заптивка Висока Темп Печат Лента Само Стап Заптивка Скара Лента, 7.5 Ft Должина 1/2 Инчи Ширина

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакетот вклучува : 2 ролни на СКАРА пушач дихтунзи во сива боја за вас, кои можат ефикасно да се задржи на чад и топлина заклучен, доволно количество да се користи и замени старите.Само стап заптивка : овие пушач висока темп печат ленти се лесно да се стави на без додавање на други лепила, кои имаат убаво stickiness, не е лесно да падне или да се скрши лесно, лесно е да се држи и да се применуваат, заштеда на повеќе време и енергија за вашата СКАРА живот.Отпорност на топлина : овие само стап заптивка скара снимката е направена на polyacrylonitrile, еден вид на влакна што може да се спротивстави на висока температура, тоа не е лесно да се изгорени или стопен во прав од висока температура кога го користите.Доволно должина за вас : секој тек на СКАРА пушач заптивка мерки за 7.5 метри/ 2.3 m, 1/2 инчи/ 1.27 cm широк и 1/8 инчи/ 0.32 cm во дебелина, доволно должина за да се делат во соодветна должина за да ги собере за вашиот пушач, само двоен рамо до рамо заедно ако треба пошироко.Широк апликации : овие BBQ висока темп печат ленти ги собере најголемиот број на пушачи и печки, потребно е и практично замена за вашиот носи, течење или пржени заптивка, со нов живот за вашиот пушач.Објектот Пакет Количина : 2.

Особините

Material:
polyacrylonitrile
Gaskets length:
approx. 7.5 feet/ 2.3 m
Gaskets width:
approx. 1/2 inch/ 1.27 cm
Gaskets thickness:
approx. 1/8 inch/ 0.32 cm
Color:
as shown in the picture
Note:
Manual measurement, please allow slight size errors. :

Купувачите избираат и