• Ново
Мраз Оклоп Водител На Инсталација Алатка 8348

Мраз Оклоп Водител На Инсталација Алатка 8348

DEN 539.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се користи за дупчење мраз подлога во мраз.Прикачите на cordless вежба.Работи одлично за обезбедување засолништа за мраз.Со употреба на cordless вежба, оваа алатка ви овозможува лесно да се вежба вашата Мраз Подлога во мраз за да помогне да се одржи вашата засолниште во место.

Особините

Купувачите избираат и