• Ново
Колумбија Унисекс-Возрасни Брзо Trek Ii Gaiter

Колумбија Унисекс-Возрасни Брзо Trek Ii Gaiter

DEN 384.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Увезени.Не Затворање затворање.Рака Мие.Ние сме биле создавање на иновативни надворешна опрема и технологии од 1938 година. Тоа е добар почеток.Ние се истражуваат начини за дизајн на производи ефикасно, така што тие бараат помалку суровини и материјали и компоненти, се користи помалку вода и електрична енергија за производство, и се побезбедни за животната средина.Да добиете на брза патека за да ја заклучите во целосна телесна топлина со руно вратот gaiter.Супер-меки руно ќе се чувствувате одлично против вашиот врат и ќе се заклучи од сè, од зиморничав зима воздух за да се под-нула правец. На Колумбија Брзо Trek II Руно Gaiter е добредојдена парче од руно небото во средината на долго и суровата зима.Оваа мека и богата руно овозможува удобно водат да се повлече, но се уште сит доволно да ги заштити и штит necks во горчлив правец.Одлично за активна употреба на студени планини, или било кој правец-шлаг зимски ден, овој gaiter е вашиот билет за пријатна топлина. Колумбија ја нуди оваа вратот gaiter во повеќе бои и една големина одговара на сите.

Особините

Купувачите избираат и

Вратот Gaiter Унисекс Лице Шамија Маска, Ладење Тенка Дише Лесни Заштита од Сонце за Велосипедизам Риболов Пешачење,

LOTSOF Високо Водат Дише Заштита на Лицето Маска.ДОБАР ДИЗАЈН – LOTSOF Лето се Соочуваат со Шамија е многу мек

DEN 191.76