• Ново
МЕМФИС Аудио PRX50C 5.25 2-Начин Компонента Говорникот Систем

МЕМФИС Аудио PRX50C 5.25 2-Начин Компонента Говорникот Систем

DEN 878.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полипропилен конус.Butyl гума опкружуваат.Посебна поли купола tweeter.Посебна crossover.Совршен за ОЕМ фабрика апликации.Моќ Референца компоненти претставуваат одличен звук и квалитет во полн спектар на големини за да се вклопи во речиси секоја фабрика компонента локација.Овие карактеристики го прават Моќ Референца јазик совршено решение за повеќето возила во потрага по цврста аудио надградба.Овие звучници се исклучително сигурен, и кога инсталиран од страна на овласти дилер се пофали еден од најдобрите гаранции во бизнисот.

Особините

Купувачите избираат и