• Ново
JDNKLM 10PCS Риболов Мека Намамат 3во Пластични Swimbaits со Т-Опашка на Бас Риболов Мами Мамки за Saltwater Слатководни

JDNKLM 10PCS Риболов Мека Намамат 3во Пластични Swimbaits со Т-Опашка на Бас Риболов Мами Мамки за Saltwater

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет : Користиме високо квалитетни ПВЦ материјали за подобрување на симулација и мекоста на мамката.Т Опашка : Т-опашка плива брзо, клапи и не почне да вибрира, и го прави тежок thumping звук, супер силни за да ја намами рибата.Повеќе боја : Висок сјај, око-фаќање доволно ефикасно да се намами рибата.Добро palatability : Додадете сол и додадете риби вкус, како жива мамка, да се привлечат најблиската предатор.Погоден за голем број на водите : Погоден за реки, езера, акумулации, езера, потоци, океаните и други води.

Особините

Купувачите избираат и

Пакет на 30pcs Октопод Лигњи Здолништа Риболов Мами Контрола Мамка Мами Мека Пластика Риболов Мамка за Бас Пастрмка,

Материјал Октопод здолниште мамки мами се направени од висококвалитетна гума ,многу мека и исклучител�

DEN 263.76