• Ново
Сребро Хилс Никнува Моќ Ниско ниво на Маснотии Леб Различни Пак, Направени со Органско Никнува Зрна, Не-ГМО (5 pack)

Сребро Хилс Никнува Моќ Ниско ниво на Маснотии Леб Различни Пак, Направени со Органско Никнува Зрна, Не-ГМО

DEN 959.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЛЕБ ЗА СИТЕ : Нашето специјално направена за ниско ниво на маснотии леб се вкусни и хранливи состојки спакувани да го забрза вашиот ден.Сребро Хилс Никнува Моќ Леб Различни Пакет вклучува : Малку Голем Леб, Мек е Лен Леб, Squirrelly Леб, Стабилен Еди, и Голема 16. СЕКОГАШ НЕ-ГМО : Ние сме страстни за одржување на генетски модифицирани организми (GMOs) надвор од вашата храна.Сите Сребро Хилс производи Не-ГМО Проектот Потврдена.НИКНУВА МОЌ : Нашето специјално стокмено, ниско ниво на маснотии леб се пече користење на уникатни sprouting процесот што го прави повеќе хранливи материи се лесно достапни и лесно да се вари.Од КИКИРИКИ & ОРЕВ СЛОБОДНИ : Нашата вегетаријанска храна, леб е направен во една од кикирики и дрвото орев слободни објект.РАСТИТЕЛНА ОСНОВА : Сребро Хилс Пекарница е посветена на растителна основа јадење.Нашиот не-ГМО леб е направен со едноставна листа на растителна основа состојки на власт вашиот ден.

Особините

Купувачите избираат и