• Ново
Joist Заптивка Лента, Омекне Чекори Звукот и да ги Елиминираат Крцка. (3)

Joist Заптивка Лента, Омекне Чекори Звукот и да ги Елиминираат Крцка. (3)

DEN 1919.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Создава потивко, повеќе топол дом, практично се елиминира повик за грб од писклив subfloors.Во голема мера го намалува влијанието на звукот пренос (ЖИТО) од горниот соби.Затворен мобилен пена не мувла или mildew.Се однесува на надворешните studs за термо / acoustical контрола.Appllied меѓу греди и subfloor плашт или помеѓу sill плоча и на фондацијата.Големина : 3 Инчи.

Особините

Купувачите избираат и