• Ново
STURME Надгради Тешки Screwgate Заклучување Качување Carabiner Клип, 25KN(5623lbs Секоја) Големи Алуминиум D Прстен Кука за Кампување, Mountaineer, Hammock, Надворешна Опрема и Големи Животни

STURME Надгради Тешки Screwgate Заклучување Качување Carabiner Клип, 25KN(5623lbs Секоја) Големи Алуминиум D

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ние посветуваме внимание на корисниците на шопинг искуство, ве молиме контактирајте со нас ако не ви се допаѓа овој производ.Главна оска сила 25 KN / 5623lbs, безбедност за употреба.92 инчи, најголем ширина : 2.Големината е совршен за carabiner да работат со само една страна, и овие качување carabiners се совршени за минимизирање на губење на вашиот опремата за време на било авантура!.CE Сертификација. 【100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на】Секоја цел е поддржан од 30 Дена Трага и 3 години "БЕЗ прашања ПРАША" гаранција.【СИЛНА CARABINER и БЕЗБЕДНОСТА】-STURME тешки-должност screwgate заклучување carabiner клип, тој направена од врвот одделение aerospace алуминиум 7075, со супер сила и безбедност, може да се користи за долго време и ' рѓа-слободни.КВАЛИТЕТ ЗАГАРАНТИРАНА!(2 пакет). 【СОВРШЕН ИЗБОР & ОТВОРЕНО СПОРТСКИ】-Големи d прстен carabiners се многу погодни за надворешна опрема, качување, пешачење, mountaineer, Hammock, итн.

Особините

Купувачите избираат и