• Ново
DGXINJUN Мажите Поместена Компресија Кратки Спортски Шорцеви Заштитна Бедрото Хип Заштитник Влошки Поддршка за Возрасни Фудбал, Кошарка Макбаскет Рагби Обука Велоси?

DGXINJUN Мажите Поместена Компресија Кратки Спортски Шорцеви Заштитна Бедрото Хип Заштитник Влошки Поддршка

DEN 839.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој спорт поместена кратко е изработен од еластичен материјал, тоа ќе биде малку тесна за прв пат, но тогаш тоа нема да биде.Влага wicking, кул и дише. Спорт фитнес Кратки и тесни единствена високо еластична ткаенина, удобноста, нежна, мека совршена комбинација, може да се пот и влага дифузија во еден момент, испуштање, и оваа функција трајно ќе продолжи да се контролира телото на температурата.Тоа е многу флексибилен, и тие се чувствуваат малку тесни кога се носи, тоа е нормално, бидејќи тоа може да ја намали вашата вежба замор, да ги задржи вашите вежба динамичен.Одлично за фудбал поместена шорцеви & макбаскет оклоп кратки панталони & компресија хокеј шорцеви & велосипедизам компресија шорцеви. Спортски тесни фитнес Краток за да посебна хексагонална ЕВА подлога изграден во секоја подлога ставете од двете страни, слободно не се случи, сите подлоги форма за взаемна поддршка на еден од ЕВА, ефикасно забави и ги растера влијание.Не за перење во machine1. Спорт фитнес Кратки и тесни-монтирање делови и ребрата на двете страни од половината тело дизајн има уникатна дише влошки, уникатен дизајн може да подеднакво ги растера влијание сили и тежина на дизајнот и флексибилен дизајн комбинирање на двете тврди и меки.

Особините

Купувачите избираат и