• Ново
Minecraft Момчиња Сит Се Вклопуваат Памучни Пижами

Minecraft Момчиња Сит Се Вклопуваат Памучни Пижами

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Официјално Лиценцирани Minecraft Стока.Minecraft Момчиња Сит Се Вклопуваат Памучни Пижами / Pajama Сет.ГОЛЕМИНАТА : Сите големината следи стандард регулативите поставени од страна на Националните Мало Федерација за бебе и деца (12 M, 18 МИЛИОНИ, 24 M, 2 T, 3 T, 4 T), како и големите деца (4, 6, 8, 10, 12).БЕЗБЕДНОСТ И УДОБНОСТ : Направени од меки и удобни ткаенини за да се обезбеди пријатна ноќен сон!Овој објект е 100% Памук.Во согласност со прописи за безбедност овој објект е тесна фитинг, тоа НЕ е пламен отпорни.ЛЕСНО НЕГА : Овој производ е направена од високо квалитетни материјали, што го прави лесно да се грижи за и спиење рутина бриз.За да се задржи перење главоболки на минимум и да се обезбеди предмети се одржи по повтори перење, ве молиме да користите детергент и собори сува ниска.Дали нејзиниот Мики на ден или Iron Man ноќта, спиење рутини се за да се добие начин повеќе да се забавуваат со овие неверојатна графика, - единствен со секој стил!.За разлика ребрести necklines додадете малку се водат и екстра кул фактор за овие целосно страшни пижами!.Опфатени појаси се направи за крајна нивоа на удобност од мрак сусам зората!.Ребрести ракав во контрастни бои додадете малку повеќе одблесокот и да помогне да се обезбеди удобен одговара!.

Особините

Купувачите избираат и