• Ново
CUPSHE Жените Солидна Боја V Деколте, Чипка Едно Парче Костим за капење

CUPSHE Жените Солидна Боја V Деколте, Чипка Едно Парче Костим за капење

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

91% Најлон, 9% Spandex.Ланче затворање.Дизајн : Длабоко V Вратот Текстура Rib Костим за Капење, Чипка-Пред се, Прилагодливи Крстот Назад Ремени.За Купот Стил : Со Отстранлив Поместена Чаши.Облека За Нега На : Редовно Миење.Препорачувам со Ладна Вода.Не Користите Кајгана.Не Собори Сува.Повод : Најдобар Одмор Подарок за Мајка, Сопруга, Пријателка или Жените, Што го сакаш.Совршен за Тропски Одмор, Лето, на Плажа & Базен, меден Месец, Крстарење.Достапни во XS, S, M, L, XL, XXL. (XS=0-2, S=4-6, M=8-10, L=12-14, XL=16-18, XXL=20).Ве молиме Погледнете ги Нашите Големината на Табелата за Специфични Мерки за да се Постигне Совршено се Вклопуваат.

Особините

Купувачите избираат и