• Ново
HP 13.3 EliteBook x360 830 G6 Мулти-Допир 2-во-1 Лаптоп, Intel Core i5-8265U, 32GB DDR4 RAM меморија, 512GB SSD, 10 Windows Pro (2V3A8U8#ABA)

HP 13.3 EliteBook x360 830 G6 Мулти-Допир 2-во-1 Лаптоп, Intel Core i5-8265U, 32GB DDR4 RAM меморија, 512GB

DEN 22776.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1.60 GHz Intel Core i5-8265 U Quad-Core Процесор. 32 GB DDR4 2400 RAM меморија (2x16 GB) 512 GB PCIe NVMe Вредност SSD. 13.3-инчен FHD LED IPS-позадинско осветлување екран осетлив на допир Corning Горила Стакло Екранот.Интегрирани Intel UHD Графика 620. Windows 10 Про 64-Битна Издание.Се повеќе прави со слободата на x360 флексибилност.Слим на 13.3" Elite Book x360 830 G6 Мулти-Допир 2-во-1 Laptopp од HP се приспособува на сите начини на кои можете да се создаде, да се поврзе, и да соработуваат.Овој систем исто така е многу безбедна и лесно успеа претпријатие за употреба.На Elite Book x360 830 G6 карактеристики на 360° зглоб која дозволува да се фрлам и да се свитка во четири начини-лаптоп, стојат, шатор, и таблет-од кои секоја се додава единствена димензија на вашата компјутерска искуство.Овој лаптоп е придвижуван од 1.6 GHz Intel Core i5-8265 U Quad-Core процесор, која се карактеризира со зголемување на брзината до 3.9 GHz и ви овозможува да се работи на повеќе апликации истовремено.На 32 GB на 2400 MHz DDR4 меморијата, помага да се обезбеди непречено извршување на повеќе задачи и му овозможува на компјутер за да пристапите брзо до често користените датотеки и програми.За складирање на вашите датотеки, постои 512 GB PCIe NVMe Вредност SSD.

Особините

Купувачите избираат и

YIQQWS Капка Кутија Отворено Писмо Кутија Нерѓосувачки Челик поштенско Сандаче, Ѕид за правилно поставени поштенски

Тоа е многу погодна за декорација во градини, домови, стан влезовите, или како домашна декорација [Голем

DEN 256.80

Наследство Деца Париз Љубов Ајфеловата Кула Деца Микрофибер Ултра Мека Утешителот Поставите Шамс Вклучени, Кралицата,

100% Полиестер Микрофибер.Близнак поставени вклучува : (66x86) утешителот, 1 (20x26) шарлатан.Целосен сет вклучу�

DEN 1000.80