• Ново
Ранец 'Violetta' виолетова (39x31x16 cm (0.00x12.20x6.30) ).

Ранец 'Violetta' виолетова (39x31x16 cm (0.00x12.20x6.30) ).

DEN 1896.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полиестер обвивка.Дополнителна мотивација за да одат на училиште : тука се прилично ранец 'Violetta' дека ќе се повеќе среќни! !Полиестер ткаенини со предниот џеб.Димензии : 39x31x16 cm (15.35"x12.20"x6.30").

Особините

Купувачите избираат и