• Ново
Weaver Кожа Најлон Прилагодливи Овци Оглавник со Синџир Доведе

Weaver Кожа Најлон Прилагодливи Овци Оглавник со Синџир Доведе

DEN 431.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Црна, 3/4" двојно и stitched најлон прилагодливи овци оглавник со синџир ја води.Карактеристики еден тока круна со седум дупки да ги собере различни големини на животни од покаже возраст јагниња за да возрасни овци.Солидна синџир доведе карактеристики брзо на крајот да брзо и лесно да се врзуваат на животните да пенкало или портата.Никел позлатен хардвер; Синџир мерки 36-1/2", вклучувајќи ги и брз линк и snap, Направени од страна на Weaver.

Особините

Купувачите избираат и