• Ново
KGEZW Жените Есенски И Зимски Капи Плетење И Сомот Задебелена Лигавче И Волнени Капа Два дела Капа (Боја : D: D, Големина : Една големина)

KGEZW Жените Есенски И Зимски Капи Плетење И Сомот Задебелена Лигавче И Волнени Капа Два дела Капа (Боја : D:

DEN 7606.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Двоен слој за топлина заштита, плус сомот внатре, се спротивстави на ладно и да се задржи топло.Капи и ракавици идеален за надворешна употреба.Додадете сомот поставата за удобност и топлина.Плетење е во ред и дебели доволно за да се задржи топло, удобно и еластична.Капи се задебелена со сомот внатре, меки и удобни за носење, кожата-friendly и мазна, задебелена и топло, да ви помогне во борбата против зимата.

Особините

Купувачите избираат и