• Ново
Воздушниот Компресор Притисок Switch Притисок Прекинувач Со Регулатор Контрола Вентил Колосек,Воздушна Пумпа Воздушниот Компресор Делови,Притисок Switch Собранието н?

Воздушниот Компресор Притисок Switch Притисок Прекинувач Со Регулатор Контрола Вентил Колосек,Воздушна Пумпа

DEN 669.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Алуминиум, пластика.Хром метал притисок колосек.Ова е спецификација собранието.Издувни цевки : 6 MM.Контакт метод : нормално затворени.Големина на поддршка на артикулационите : 20 MM.Надворешен притисок олеснување порт : 9.5 ММ. Максимална струја : 20 A.Работен притисок : 5-8 KG (90-120 PSI) .Префрлување притисок спектар 0.5-0.8 MPA (5-8 BAR) (90-120 PSI).Испечатени на кутијата за контрола : Max.Volt240-Засилувач.20-Max Bar12-PSI175. Сите делови се вклучени во првата фотографија.

Особините

Купувачите избираат и