• Ново
Квалитетот Wearproof Ранци Мажите Платно Од Кожа Туристички Ранец Машки Големи Зелени

Квалитетот Wearproof Ранци Мажите Платно Од Кожа Туристички Ранец Машки Големи Зелени

DEN 2039.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Главен Материјал : Платно.Се Справи Со/На Рака Тип : Мека Рачка.Техника : Втиснување.Вршење На Систем : Физиолошки Крива Назад.Обвивка Материјал : Полиестер.Главен Материјал : Canvas Handle/Рака Тип : Мека Handle Technics : Embossing Carrying Систем : Физиолошки Крива Back Lining Материјал : Polyester Item Тип : Backpacks Gender : Men Backpacks Тип : Softback Decoration : Belts Decoration : Rivet Style : vintage Rain на Корица : No Exterior : Отворена Pocket Closure Тип : Патент & Hasp Capacity : Под 20 Litre Pattern Тип : Geometric Interior : Внатрешни работи Compartment Interior : Компјутерски Interlayer Interior : Внатрешни работи Патент Pocket Interior : Внатрешни работи Слот Pocket Interior : Мобилен Телефон Џеб.

Особините

Купувачите избираат и