• Ново
3-во-1 Жени Поврзана Beanie Шапка Шамија Устата Покрие Сет Зимски Топло Руно Поставата Earflap Пом Капа

3-во-1 Жени Поврзана Beanie Шапка Шамија Устата Покрие Сет Зимски Топло Руно Поставата Earflap Пом Капа

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. •Една големина одговара за повеќето жени со 56-58cm главата турнеја.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ИЗБОР : Ова beanie шапка, устата капак и бесконечност шамија во собата е одлична идеја како роденденски подарок, Денот на Благодарноста подароци, Божиќ подарок, Нова Година подароци и така натаму.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. •Карактеристики мека, топла, дише, трајни и еластичен.ШИРОКА ПРИМЕНА : Ова beanie капи собата е совршен за секојдневно носење вклучувајќи и затворени простории и на отворено активности, како оди на училиште, куче одење, возење велосипед, скијање, сноубординг, трчање, кампување, патување, пешачење и така натаму.Едноставен, но модерен дизајн чува вашите деца во потрага добар во ладно време.Најдобар подарок за вашиот сакан девојки или жени кога е ладно време доаѓа.Топла капа шамија сет со деликатна конец за шиење, да обезбеди додадена издржливост.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. •Боја : црна, морнарско сина, беж, розова, кафеава, црвена. 3-во-1 Жени Пом Beanie Шапка Шамија Устата Покрие Сет Зимски Топло Поврзана Руно Поставата Уво Размавта Капа Основни Информации : •Материјал : волнени со руно обвивка.

Особините

Купувачите избираат и