• Ново
Madpax Exo Ранец, Портокал, Една Големина

Madpax Exo Ранец, Портокал, Една Големина

DEN 1360.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Издржлив, Отпорен На Вода.Воздух Мрежа Назад, што е Madpax жаргон за Explorer, најновите моќ пакет од Madpax.Лебди над другите со пакет кој се вели дека ќе се меѓуѕвездениот и подготвени за патување междугалактическата и сите земни авантури.Експлозијата исклучување, натера, да се истражуваат.Запомнете, ова е вашата мисија треба да изберете да го прифати тоа.

Особините

Купувачите избираат и