• Ново
МОБ 89453LO Боја на Избор, 20-Count Мулти-Функција Боја се Менува Мини LED Plug-in Божиќ Светла Icicle

МОБ 89453LO Боја на Избор, 20-Count Мулти-Функција Боја се Менува Мини LED Plug-in Божиќ Светла Icicle

DEN 839.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Боја Избор Светла Боја Мулти/Топло Бела.Со LED светла ќе добиете и до 80% заштеда на енергија.Боја Избор Мултифункционален 8-1, 20 МОБ LED Боја Избор моделирани 11-инчен icicles.Се поврзува до 7 сетови.Светлината се Брои 150 Светлина Тип LED светла Боја Топло Бела Вкупно Поставите Должината 43.4 ft Жица Зелена Боја се Поврзува До 3 групи Сијалица, Големина и Тип Micro Bright LED Поставите Wattage 19.2 W Употреба Внатрешна/Надворешна Гаранција 1 година Реден Број 93930.

Особините

Купувачите избираат и