• Ново
Carabiner Клип 2 Д Прстен Копче Клип Алуминиум Форма Тока Пакет Keychain Пролет Брзо Копче Синџир Клип Кука Завртка Портата Тока за Пролет Логорување на Отворено Дома Пешач?

Carabiner Клип 2 Д Прстен Копче Клип Алуминиум Форма Тока Пакет Keychain Пролет Брзо Копче Синџир Клип Кука

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

може да се користи со една рака.Carabiner Функција : Овие алуминиум д-прстен snap куки се погодни за надворешна пешачење, риболов, кампување, патување.Висок Квалитет : Подобрување на висок квалитет клип пролет.Мини мали d прстен carabiners се погодни за кампување, планинарење, патуваат, риболов. ( Не За Качување ).Carabiner Пакет се Вклучуваат : 2" Шарени мини D прстени клипови (16 Парчиња) , 30мм челик прстени(16 Парчиња) и 1 Pcs нерѓосувачки челик жица keychain кабел.Алуминиум.Елегантни, силни и практични,трајни и трае долго време се користи.Ние обезбедуваме избрани спектар на бои и форми, како ви се допаѓа на carabiner клипови за да ги задоволат вашите различни барања.

Особините

Купувачите избираат и