• Ново
Марко Бадемово KYA28 Јапонски Висока Јаглерод Нерѓосувачки Челик Само Острат Нож Блок Set + Марко Бадемово MA61 Сирење Graters Сет на 4

Марко Бадемово KYA28 Јапонски Висока Јаглерод Нерѓосувачки Челик Само Острат Нож Блок Set + Марко Бадемово MA61

DEN 1727.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Што млади луѓе Се】Марко Бадемово KYA28 Јапонски Висока Јаглерод Нерѓосувачки Челик Само Острат Нож Блок Set + Марко Бадемово MA61 Сирење Graters Сет од 4. 【KYA28 Нож Блок Поставите】Марко Бадемово 14 Парчиња ножеви сет вклучува : 1pc-8"Готвач нож, 1pc-8"Сечење нож,,1pc-5" Santoku нож, 1pc-5.5" Serrated Комунални нож, 1pc-5"Алатка нож, 1pc-3.5" Paring нож, 6pcs 4.5" Стек ножеви, 1pc-сите-цел кујна стриже, 1pc-црн дрвен нож блок. 【Изграден во Острилка】На ножеви блок е изграден во острилка за ножеви само sharping што е супер погодно за секојдневна употреба.Кога ножеви се досадна, вие не треба да купат дополнителни острилка да остри нив.Сите Ножеви продавница безбедно во дрво нож блок и може да заштедите простор за складирање.(Ве молиме рака чисти и не користете го во садот за миење). 【Вредност утврдена】комплет вклучува 1 пица машина и 3 graters на разни големини : крупни делите grater, средни делите grater и парична казна делите grater.Шарени 4-парче grater и пица машина комбинација поставите може да ги исполни вашите различни подготовка на храна и потреби. 【Ги исполни Сите Ваши Потреби】Нож блок во собата може да ги исполни сите ваши сечење потреби.На grater и пица машина се дизајнирани со бесење дупки за практично складирање.Марко Бадемово KYA28 Јапонски Висока Јаглерод Нерѓосувачки Челик Само Острат Нож Блок Set + Марко Бадемово MA61 Сирење Graters Сет од 4.

Особините

Купувачите избираат и

Наследство Деца Париз Љубов Ајфеловата Кула Деца Микрофибер Ултра Мека Утешителот Поставите Шамс Вклучени, Кралицата,

100% Полиестер Микрофибер.Близнак поставени вклучува : (66x86) утешителот, 1 (20x26) шарлатан.Целосен сет вклучу�

DEN 1000.80

Ловечки Нож Бивол Рог 8.2 Фиксна Сечилото на Сопствен рачно изработени Дамаск Челик Ловечки Нож со Обвивка Фиксна

✓Заострените ножот за минимален отпор на режење и нестап својства.Damasc! Произведени од 100% Вистински БИВ�

DEN 1424.64

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Со овој комплет, можете да го користите една вежба малку за grooving и друга вежба малку за мелење tenon.ХССCo8W2 M

DEN 1066.56