• Ново
Klutz Направи Свој Мал Camper Занает Комплет

Klutz Направи Свој Мал Camper Занает Комплет

DEN 480.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дизајн свој glamping-подготвени оклопни со ова се изгради-it-yourself мини гроздобер camper.Се соберат на високо-квалитетни иверица парчиња, за да се изгради вашиот camper, и потоа на забавата започнува!Употреба ткаенина, sequins, и други мешани медиуми за да го прилагодите вашиот почетен на тркала со повеќе од 20 DIY додатоци—сè што ви треба е вклучена во пакетот. 32-страница на книгата учи како да се направи camper и мали додатоци ПЛУС дополнителни проекти со користење на лесен-за-се најдат материјали од дома.Занает 20 плус додатоци како што се bunting, завеси, спална соба, кујна, килим, hammock, чаир, и симпатична куче.Camper е лесно да се изгради!Изберете како многу додатоци, како сакате.Иверица camper парчиња. 3 удар-out листови.Лепак. 1 ткаенина лист.Тема.Се става плехот во рерна пече глина.Faux крзно.Ѕвезда sequins.Faux мов.Мали чадор.Стил : Мали Camper Дизајн свој glamping-подготвени оклопни со ова се изгради-it-yourself мини гроздобер camper.Се соберат на високо-квалитетни иверица парчиња, за да се изгради вашиот camper, и потоа на забавата започнува!Употреба ткаенина, sequins, и други мешани медиуми за да го прилагодите вашиот почетен на тркала со повеќе од 20 DIY додатоци— сè што ви треба е вклучена во пакетот.

Особините

Купувачите избираат и