• Ново
Ван Heusen Мажите Свилен Руно Спиење Панталона

Ван Heusen Мажите Свилен Руно Спиење Панталона

DEN 289.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Опуштено одговара pajama панталони.Мека на допир свилен руно ткаенина.Опфатени еластична корселе со прилагодливи drawstring кабелот.Два страна цвест џебови и со едно-копче летаат затворање.Совршена за опуштање, lounging, или спиење.Уживајте во топлата атмосфера на руно, но не се додадени најголемиот дел?За овие луѓе е Свилен Руно Спиење Панталони од Ван Heusen нуди најдоброто од двата светови за неспоредлив удобност.Со нивниот свилен мазна завршница и полесни се чувствувате, ќе го добиете дополнителна топлина што се обидуваат без bulkiness на традиционалните руно; спарени со ткаенина е природно водат, ќе уживаат поголема слобода на движење.Покриени еластична корселе со drawcords обезбедува сит се вклопуваат, и релаксирана се вклопуваат со широк нога отвори ги прави идеални за мирен сон или да уживаат во мрзливи ден lounging дома во текот на денот.

Особините

Купувачите избираат и