• Ново
50 8 за Еднократна употреба Плоштадот Дланка Лист Плочи + 100 Прибор за јадење (50 Предници, 50 Ножеви) - Подобро Од Бамбус или Дрво Плочи. Тешка Должност, Compostable & Biodegradable Ек

50 8 за Еднократна употреба Плоштадот Дланка Лист Плочи + 100 Прибор за јадење (50 Предници, 50 Ножеви) - Подобро

DEN 911.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Природен дланка мирисот може да се очекува.????BIODEGRADABLE, COMPOSTABLE и ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ АЛТЕРНАТИВА НА ХАРТИЈА ИЛИ ПЛАСТИЧНИ ПЛОЧИ; Овие расположливиот Areca дланка лист плочи имаат убава природна завршница и се идеални за вечера забави, свадби, BBQs, конференции, роденден партии и сите други настан каде расположливиот прибор за на маса е желба.3")); Овој сет на прибор за на маса е екстра здрав и идеален за широк спектар на храна, вклучувајќи ги и сендвичи, салати, десерт, тестенини, сендвичи и др.Ако, во редок случај, не сте целосно задоволни со производот ве молиме контактирајте со нас за целосно враќање на средствата.Покрај тоа, ние сме горди да го партнерот исклучиво со непрофитни посветена на јакнење на жените во Индија со обезбедување ги со вештини за да се овозможи економска самостојност. ????ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА; Подобро од Бамбус стои зад нашите производи со 100% гаранција за квалитет.Ако не сте задоволни, контактирајте со нас за целосно враќање на средствата.3") И 50 НОЖЕВИ (6. ????150 PC СЕТ (50 КВАДРАТНИ 8" ПЛОЧИ, 50 ПРЕДНИЦИТЕ (6.ЗАБЕЛЕШКА : ќе Има мали варијации во двете текстура и боење од плоча на плоча што тие се природни производи. ????СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ; Нашата дланка лист плочи се целосно рачно изработени и се проверуваат за да се осигура дека тие се ослободени од влага, мувла и сите други големи недостатоци. ????Тоа му треба одговорен однос ИЗВОРИ И ПРОИЗВЕДЕНИ; Овие еко-пријателски плочи се извори целосно од ПАДНАТИТЕ дланка лисја, што резултира во никој дрвја се повредени во процесот на производство.

Особините

Купувачите избираат и

175 Парчиња Злато се Зголеми Партија Материјали - Розово Злато Точка на Бела Хартија Плочи и Салфети Чаши Сребрениот

5"), 25 групи на тешки розово злато пластични садови (25 предници, 25 лажици, 25 ножеви).Совршен избор за розово

DEN 599.76

YKHB Обоени Тежина Плочи,болки во Баферот Плочи,леано Железо Канџите Плочи,за Сила и Климатизација Вежбање Кревање

Со различна тежина, плочи, на тежина може да се прилагоди слободно да ги исполни вашите различни мускули

DEN 2037.60