• Ново
YiYi Работа на Жените Пресврт Памук Turban Рак Chemo Beanies Спиење Капа на Глава Заврши Хаубата Губење на Косата Шапка

YiYi Работа на Жените Пресврт Памук Turban Рак Chemo Beanies Спиење Капа на Глава Заврши Хаубата Губење на Косата

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Големина : памук turban и спиење капи е Соодветен за обемот на главата 56-58 cm/22-23 инчен, една големина одговара на повеќето.За жените се во процес на губење на косата се должи на рак на хемотерапија третмани, Алопеција или други медицински поврзани со опаѓање на косата.По-продажбата на Услугата : Задоволство Загарантирани!Било Какви Прашања Ве Молиме Контактирајте Со Нас.Дизајнирано не само да им се помогне на опаѓање на косата, но, исто така, спиење коса капа.Лесно се Носат : Пред врзани beanie,нема потреба knotting тоа повторно,многу погодно.Ние и ветуваме на враќање на средствата и размена на неисправни производи Внимание : Боја разлики дозволено за светлосни ефекти.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Исто така, за жени секојдневно носат или жени кои само што има бебе.Совршен chemo подароци за жени со chemo мода шамија.Мазна и Мека Чувствуваат,Идеални за Губење на Косата или Коса Чистење.Многу удобен за носење.Рака Мие Само.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Функционални-Нашите Свилен памук turbans може да се користи од страна на ракот на пациентите подложени на хемотерапија или секој гледа за разноврсна удобен и модерен капи.Тоа е стилски и удобно алтернатива за перики и врзување марами на главата.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.

Особините

Купувачите избираат и