• Ново
Леново - USB Кабел - 6.ft - 24 Pin USB-C (M) 24 Pin USB-C (М) - Црно - за 100E, 330S-14Ast, 720S Допир-15Ikb и Повеќе

Леново - USB Кабел - 6.ft - 24 Pin USB-C (M) 24 Pin USB-C (М) - Црно - за 100E, 330S-14Ast, 720S Допир-15Ikb

DEN 1172.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Должина : 6.6 ft.Номинална напон : 20 V. Конектор : 24 pin USB-C - машки.Конектор тип : Usb Тип C. Леново USB-C за да го USB-C кабел 2 M, го прави лесно да го поврзете вашиот USB-C лаптоп со други USB-C додатоци и покажува дека се малку надвор од дофат.Таа поддржува 5 Gbps податоци стапка, 20 V/3а 60 W моќ, и може да се користи со USB-C доковите, USB-C монитори со 4 K видео и други USB-C уреди.Должината е екстра-долго 2 M (6'6") со кабел за управување со рака.

Особините

Купувачите избираат и