• Ново
AQUACREST 3US-PF01 Под Мијалникот Вода Филтер, NSF 42 Заверена Замена за Напредни 3US-PF01, 3US-MAX-F01H, 3US-PF01H, Делта RP78702, Manitowoc К-00337, К-00338 Вода Филтер (Пакување од 2)

AQUACREST 3US-PF01 Под Мијалникот Вода Филтер, NSF 42 Заверена Замена за Напредни 3US-PF01, 3US-MAX-F01H, 3US-PF01H,

DEN 712.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

3 M Аква-Чиста C-Циста-FF Филтер Кертриџ;.【Нова надградба】По напредни надградба, бројот на моделот е променет од AQU-3 US-PF01 во AQU-WF00. 【Долготраен животен Век】Уживате во свежа вода со замена на вашиот филтер на секои 6 месеци или од 15.Производителот е име и на дел број се користи за референтни цели. 3 US-PF01, 3 US-PF01 H, 3 US-MAX-F01,3 US-MAX-F01 H;. 【NSF Заверена Перформанси】NSF 42 Уверение.Специјално избрани премиум материјали е целосно потврдени од страна на WQA против NSF 372 стандард.Ве молиме имајте во предвид дека на компатибилен модел броеви на производи се доста слични. 3 US-PS01, 3 US-MAX-S01 Системи;.

Особините

Купувачите избираат и

Макара Прекинувач, Микро Прекинувач Високо во Мулти‑Функција Точноста Пластични Материјали за Автоматски Машини

Спецификации : Предмет Тип : Микро Switch Material : Plastic Model : BEM151 B5 Application : Широко се користи во електроника, елек

DEN 362.40