• Ново
Walton-12052 Замена Прст за 2 Flute Допрете Extractor, #5 Големина

Walton-12052 Замена Прст за 2 Flute Допрете Extractor, 5 Големина

DEN 1663.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

За отстранување на Машина Завртки и Скршена Рака Чешми.Замена прст за Walton 2 Flute, допрете цедење.Прстите ви даде способност да се замени со истрошени дел, без да ги купите една цела нова допрете extractor.Направени од челик, прекалени да помогне да се спречи оштетување на workpieces теми.Овие се замена прсти за Walton Допрете Extractor систем.Овие Walton прсти се користи во комбинација со Walton допрете extractor за да отстраните скршеното допрете.Специфична големина и број на прсти се користи треба да одговара на големината и бројот на флејта на скршен допрете.На пример, 1/2" 4-flute допрете extractor ќе ги користите четири (4) 1/2" прсти.Овие прсти се користи со допрете extractor, тогаш ќе се продолжи надолу во флејта од скршени допрете.Го допрете extractor потоа ќе биде изопачено да го отстраните скршеното допрете од дупка.

Особините

Купувачите избираат и