• Ново
Walton 10564 9/16, 4 Flute Допрете Екстрактор Со Квадратни Месо Тело

Walton 10564 9/16, 4 Flute Допрете Екстрактор Со Квадратни Месо Тело

DEN 814.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

За отстранување на Машина Завртки и Скршена Рака Чешми.Заострените плоштадот месо тело се вклопува во прирачникот се подготвуваат tools, и возачи рачки за додаде сечење притисок.Теми по инч не треба да биде наведен како Допрете Цедење ќе одговара и КООРДИНАТОР и НФ чешми.Појачани челик прсти на Walton Допрете Цедење се вклопуваат во флејта од скршени допрете го за да го направите резервна надвор едноставно и безбедно.Кога прсти стане свиткана или скршена или да се премногу краток за понатамошно користење, замена на прсти се достапни.

Особините

Купувачите избираат и