• Ново
LIUHUO Хип Подлога Заштитник Поместена Шорцеви за Guard Ски Ролери Снег Несреќа Задник Влошки за Колковите Tailbone & Задник

LIUHUO Хип Подлога Заштитник Поместена Шорцеви за Guard Ски Ролери Снег Несреќа Задник Влошки за Колковите Tailbone

DEN 696.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Spandex & Пена. ✔️Spandex & Пена.Погоден за спортови како скијање, ролери, снег интернат и велосипедизам, итн. ✔️Уметничко лизгање колковите подлога да нудат добра заштита за да се skater е хип. ✔️Направени од spandex и задебелена пена, има големо влијание-отпорни способност, шок-доказ. ✔️Дава совршена заштита на колкот, crotch, бедро и tailbone кога децата паѓаат повеќе. ✔️Дише и удобно, Еластична прилагодливи половината, лесно да се стави на и полетување.

Особините

Купувачите избираат и