• Ново
ХСС 6542 Оштетени Завртка Extractor за Полнење 6 КОМПЈУТЕРИ Set ALOGOLD, Високо-Брзински Челик Легура, Скршени Гром или Одземени Завртка Extractor Смена Алатка и да се Вежба Малку С?

ХСС 6542 Оштетени Завртка Extractor за Полнење 6 КОМПЈУТЕРИ Set ALOGOLD, Високо-Брзински Челик Легура, Скршени

DEN 1514.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

На завртката главата е оштетен!Критична работата не може да продолжи?Нека овој Оштетен-завртка extractor за полнење да ви помогне!.HSS4341 можат да ги задоволат вашите потреби, додека HSS6542 е погодна за вас, кои го обезбедуваат висок квалитет!Ние се надградува на материјали, HSS6542! тоа е многу посилен, посигурен да го користите за долго време.оштетени и ' рѓосано завртки се полесно да се отстрани.Тоа е вашата подобар избор!. 6 Pack Оштетен-завртка extractor за полнење, погоден за рака електрични вежба алатки, изберете различни големина на extractor (#0,#1,#2,#2,#3,#4) може да се отстранат сите заеднички навртки и завртки.Филипс завртки, дупчиња завртки, Torx завртки..Не е проблем на сите!.Лесен за користење : Само два чекори, првиот вежба соодветен дупка со малку вежба, тогаш флип екстракција вежба малку да се извади на оштетени завртка, ве молиме да се претвори во електрична вежба на стрелките на часовникот ротација на ветер сите на патот.Доаѓа со кутија за складирање, удобен за носење и да ги чува и да се избегне загуба, кога ви треба, тоа е таму, да ви помогне да ја заврши работата.

Особините

Купувачите избираат и