• Ново
Фузија Такома D Облик На Тројно Заклучување Легиран Челик Carabiner

Фузија Такома D Облик На Тројно Заклучување Легиран Челик Carabiner

DEN 461.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Легиран Челик, Ultra light-weight, Клучот-во облик на нос, Модифицирани D-облик.Погоден за многу индустриски, тактички спорт.Тројно заклучување врата.Приближните Димензии : 4.45" x 3".Ги исполнува ANSI Z 359.1 стандарди.Такома-D-Тројно Заклучување-од Легиран Челик-Злато-50 Kn Висока Јачина Модифицирани D Облик Carabiner (50 Kn Тело 3600 Lb Портата).Исклучително Силна И Разноврсна Со Голем Нос И Великодушни Отвор За Лесно Клипинг Што Го Прави Одличен Избор За Широк Спектар На Индустриски И Спортски Апликации.Заробеништво Око Pin Држи Јаже Или Webbing Од Лизгање.Ги Исполнува Ansi Z 359.1-2007 Година.

Особините

Купувачите избираат и