• Ново
REELIZE -24 компјутери Гребло Опашка Swimbaits 4(Лигњи Мирис+Сол), Меки Пластични Убодни Мамка за Бас, Crappie, Пастрмка, Штука, Море Бас, Redfish, Striper. Риболов Мами за Слатководни & Saltw

REELIZE -24 компјутери Гребло Опашка Swimbaits 4(Лигњи Мирис+Сол), Меки Пластични Убодни Мамка за Бас, Crappie,

DEN 431.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

СОЛ И ПРИВЛЕЧЕН МИРИС : Мека пластика пливаат мамки мами за бас се исполнет со сол и лигњи мирис, што ги прави поефикасен од други пластични мами.Перде, пастрмка, snook, redfish, опашот на бас, искористиш приликата главата, panfish и многу повеќе нема да биде во можност да се спротивстави на оваа мамка.МЕКА - ОТПОРНИ - LIFELIKE : Мека пластика риболов мами совршено се емулира непостојаноста во акција на baitfish.Златни рипки се во можност да се спротивстави на неколку риба, додека одржување на неверојатна флексибилност, ова мамење, имитира овој отпор и флексибилност.SALTWATER И СЛАТКОВОДНИ : избор на мамка која е од 4 инчи и доаѓа во 4 различни бои (chartreuse, портокалова, бела и електрични shad).Ова ќе ви овозможи да се практикуваат риболов во estuary, река, море, маска, rapids, гребен, езеро, мангрова, мочуриште или канал.МУЛТИ-ВЕШТИНА МЕКА SWIMBAITS : Овие се подобри мамката од било која друга риба мами пакети.Т-опашка shad може да се користи на убодни главата, Тексас апаратури, фабрика мамка, долу екипаж, дијалог мамка, чадор апаратури и чукнат апаратури.Можете да ја риба сите водата колони за разлика од пред-лажирани мека мамка.ПОМОШ : REELIZE со задоволство ќе ви помогнат во следење на одредување на вашата омилена риба видови со риболов мами, мамки и attractants.Повеќе од само клиент сервис, кој што да се фати како многу риби како е можно.

Особините

Купувачите избираат и

Пакет на 30pcs Октопод Лигњи Здолништа Риболов Мами Контрола Мамка Мами Мека Пластика Риболов Мамка за Бас Пастрмка,

Материјал Октопод здолниште мамки мами се направени од висококвалитетна гума ,многу мека и исклучител�

DEN 263.76