• Ново
Складирање Кошница Цртан филм Диносаурус Шепа Шема за Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина Организатор Кошница за Дома Спалната соба Расадник П

Складирање Кошница Цртан филм Диносаурус Шепа Шема за Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина

DEN 2397.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Зошто да изберете складирање кошница? Нашата складирање кутија се направени од густа ткаенина и може да се задржи нивната форма дури и кога тие се празни.; спалната соба може да се сместат облека, ќебиња, итн. Пакување Листа : Еден пакет и два пакети за вас да се избере.На издржлив материјал може да се задржи за складирање кошница за долго време.♛ Големина : 15 (L) x 11 (W) x 9. - Ако постои било каков проблем со производот, ве молиме контактирајте со нас. ♛ Високо Квалитетен Материјал : надвор на чување на кошница е направен од платно, внатрешна ткаенина е ЈП ткаенина, и дршката е вештачка кожа. Погодни за разни сцени : Спална соба, спална, градинка, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративни складирање кошеви дури и може да биде ставен во багажникот на автомобилот.Спецификација : Материјали : надвор на чување на кошница е направен од платно, внатрешна ткаенина е ЈП ткаенина, и дршката е вештачка кожа.Дршката е фиксна браун, надвор е платно ткаенина и внатрешноста е 300 DPE водоотпорен материјал.Ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро. Имаме различни модели за да го изберете, можете да направите пребарување за "storage кошница" за да го изберете вашиот омилен модел. ♛ Повеќенаменски Прилики : Чување на Кутии погоден за десктоп, гардероба, облекување соба, спална соба, дневна соба, покажат, бања, cloakroom, перална, може да се стави на облека, играчки, дребулии, книги, козметика, долна облека, закуски, итн.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

ХССAl Aluminium содржат високобрзински челикW6 Mo5 Cr4 V2 Al C 05 ~ 20, Si ≤ 0.Не се препорачува за керамика, камен.Обезбе

DEN 1066.56