• Ново
Cheerleading Ранци, Расположи и Пом Drawstring Кеси, најгласен поборник Тим Cinch Кеси

Cheerleading Ранци, Расположи и Пом Drawstring Кеси, најгласен поборник Тим Cinch Кеси

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% памук.Памук обвивка.Drawstring затворање. 17" рамо капка.САД ПЕЧАТЕЊЕ на Сите Mato & Hash Навиваат Bookbags се дизајнирани и печатени токму тука, во сад!Не гледате вашата омилена боја торба?Ве молиме контактирајте со нас и да видиме ако вашата омилена боја е достапен за вашата Навиваат Торба!.ПОКАЖЕ ВАШИОТ ДУХ - Навиваат кеси се 17" X 13.5" и се prefect за Cheerleading чевли, Пом Poms, Ракавици, уво warmers, закуски и шише вода додека надвор навива за вашиот омилен тим!.ОБНОВЛИВИ ЗАБАВА-Mato & Hash Навиваат Ранци се направени од 100% Памук Платно и се одлична алтернатива на стандардни goody торба за Родендени и на крајот од сезоната страни.Исто така, силен обновливи кеса што може да се користи како секојдневна Навиваат торба за пракса и игри!.ТИМОТ ПОДГОТВЕНИ - Mato & Hash обезбедува Висок квалитет по разумна цена со Масовно пакети за вашиот Расположи и Пом Пом Тим.Достапно во 3, 6 и 10 пакети, вие и вашиот тим ќе имаат појавување на забава кеси од секој натпревар оваа сезона.Ве молиме контактирајте со нас ако количеството што го барате не е достапна.

Особините

Купувачите избираат и