• Ново
12 графичкиот процесор Алуминиум Пластовидно Отворено Рударство Компјутер Рамка Екипаж Случај Ethereum се ВКЛУЧИЈА ZEC Bitcoin (Црна)

12 графичкиот процесор Алуминиум Пластовидно Отворено Рударство Компјутер Рамка Екипаж Случај Ethereum се ВКЛУЧИЈА

DEN 6002.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Забелешка : Ако имате било пред-продажба и по-продажбата на прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Вклучени 1* графичкиот процесор Екипаж Рамка.12 графичкиот процесор Рударство Случај+Со додатоци за Монтирање+Switch Singal Жица.Професионален Дизајн за Рудар, Забрзување На Воздух Конвекција, Подобрување На Ладење и Продолжување На работниот Век на Графички Картички.Кул Пластовидно Сигурен Тивка |Поедноставување и компактен дизајн,Висок Квалитет на Алуминиум Алуминиумски Материјал.Силен, Издржлив и Достапни за Повтори Тоа.Целосно Заштита на Вашиот графичкиот процесор и Електронски Уред.Дарежлив Простор Помеѓу GPUs, што Ги Прави Кул и Тивко.Поддршка ATX/MATX Плоча, Dual ПСУ Хостинг, Хард Диск, ПСУ Монтирање на Комплет.Тоа е Пластовидно со Фан Загради.Лесно да се Движите и се Задржани Доволно Простор за Опрема Overhau.Големина : 12 GPU | Боја : Црна.

Особините

Product Name:
Mining frame
Material:
Alluminum+Acrylic Panels.
Color:
Sliver
Features: :
1)Two or more sets of aluminum frame can be superimposed. :
2) for hold 12 GPU and support 120mm fans or ATX/MATX Motherboard, Dual PSU. :
3)Generous space between the GPUs, making them cool and quiet. :
4)Support Single or Dual PSU hosting,harddrive, PSU mounting Kit. :
5)Solid aluminium construction, durable and practical.Simplistic and compact design. convenient installation. :
6)All mounting positions correspond to specific positioning holes and are easy to install. :
7)The installation process have been extremely simplified by using only a few of screws.The location of the installation of the graphics card can be adjusted, which is guaranteed to be compatible with any kind of graphics card. :
8)100% customer satisfaction at competitive prices and delivery time. :
International Buyers-Please Note:
a.Import duties, taxes and charges are not included in the item price or shipping charges. These charges are the buyer's responsibility. :
b.Please check with your country's customs office to determine what these additional costs will be prior to biddingying. :

Купувачите избираат и