• Ново
Нови MAC11 Говорникот Кабел за Edifier E3100 C3 R1200TII R1280T R1280Ts R1280DB R1280DBs P12 P17 (S330D S730 S760D Говорник, 2.5 m/8.2'

Нови MAC11 Говорникот Кабел за Edifier E3100 C3 R1200TII R1280T R1280Ts R1280DB R1280DBs P12 P17 (S330D S730

DEN 299.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Секоја употреба на Edifier трговската марка, модел или дел од името за овој производ е за единствена цел на демонстрација компатибилност. ❤【Топло Совети】 : Секоја употреба на Edifier трговската марка, модел или дел од името за овој производ е за единствена цел на демонстрација компатибилност. Се користи за да се поврзете на лево и десно јазик и да ја задржите вашиот два звучници 8 нозе, освен значи дека говорници да не се влијае од страна на магнетни полиња кои влијаат на квалитетот на звукот.

Особините

Купувачите избираат и