• Ново
LIOOBO 10PCS 3.95 Инчен Големи Димензии Риболов и Местење Пена Spools Сунѓерот Комбо за Линија Лидер Организатор Складирање Додатоци (Случаен Боја)

LIOOBO 10PCS 3.95 Инчен Големи Димензии Риболов и Местење Пена Spools Сунѓерот Комбо за Линија Лидер Организатор

DEN 328.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени за висок квалитет мека пена материјал, издржлив, мека и лесна за употреба. - Направени за висок квалитет мека пена материјал, издржлив, мека и лесна за употреба. - Исто така, шарени дизајн го прават ќе може да одделни различен дијаметар риболов жица лесно.Функција - Боја : Случајни Боја.95 Инчен супер големи димензии значи голем капацитет, тоа може складирање повеќе повеќе риболов жица.Исто така, шарени дизајн го прават ќе може да одделни различен дијаметар риболов жица лесно.Совршен подарок избор за риболов љубовник.Мека материјални средства, тоа е повеќе лесен за чување. - Совршен подарок за избор за риболов љубовник. - Професионален дизајниран за риболов користите.95 инчен голем дијаметар значи тоа може да се sorage повеќе повеќе риболов жица.Професионален дизајниран за риболов користите. - Материјал : ЕВА Пена.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Вклучувајќи 10 x Пена Линија Гајтанот. Големина на : Околу 10 x 10 x 1cm.Совршен подарок избор за родители, пријатели или некој риболов љубовник.95 Инчен супер големи димензии значи голем капацитет, тоа може складирање повеќе повеќе риболов жица. - Топло Совет : Почитувани купувачот, Поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење и слично, може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.

Особините

Купувачите избираат и